Przejdź do treści

Terapia Online dla Par, małżeństw, związków.

Terapia par online.

W obecnej sytuacji nie chcemy pozostawić żadnego pacjenta bez pomocy. Staramy się dopasować do sytuacji, która nas otacza. Dzięki możliwościom obecnej technologii postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o terapię par online, które pozwalają zachować toczący się proces terapeutyczny u stałych pacjentów, a także dają możliwość pomocy tym, którzy pójście na terapię dopiero rozważają.

Terapia par online: Czy jest tak samo skuteczna, jak terapia stacjonarna?

Wielu pacjentów wciąż ma pewne obawy przed terapią online, zupełnie niepotrzebnie! Terapia par online ma taką samą skuteczność, jak terapia stacjonarna. Czas trwania sesji terapeutycznej nie ulega zmianie, a co za tym idzie, terapia online trwa dokładnie tyle samo, co terapia „twarzą w twarz”, która ma miejsce w gabinecie. Widzimy oraz słyszymy się poprzez aplikacje, które umożliwiają rozmowę w czasie rzeczywistym. Do wyboru mamy bezpłatne aplikacje, takie jak: Messenger, Whatsapp, czy Skype. Terapia par online pozwala również na odbycie sesji w bezpiecznym i komfortowym miejscu, co jest szczególnie istotne u nowych pacjentów, którzy przy pierwszym kontakcie z terapeutą czują się skrępowani.

terapiapar.org online -
terapiapar.org aleksandra jurek

Terapia online w skrócie:

– Sesja terapeutyczna, poza tym, że widzimy się na łączach internetowych, niczym nie różni się od terapii stacjonarnej. Budujemy taką samą więź między pacjentami a terapeutą. Widzimy się i rozmawiamy ze sobą w czasie rzeczywistym.
– Zachowujemy standardy bezpieczeństwa, które podczas pandemii są koniecznością. Państwa bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową.
– Zyskujemy większą elastyczność godzinową, nie ograniczają nas dojazdy do gabinetu.
– Możemy prowadzić terapię z dowolnego miejsca w kraju, a także na świecie. Jeśli masz gorszy czas, a
aktualnie jesteś na wakacjach, bądź służbowym wyjeździe i potrzebujesz sesji terapeutycznej, nie ma
żadnych przeszkód!
– Terapia online jest również bezpieczniejszą opcją dla osób, które borykają się z fobiami społecznymi, a także dla osób niepełnosprawnych.

Terapia par online: Nie skreślaj swojego małżeństwa, daj sobie pomóc!

Nazywam się Aleksandra Jurek i jestem certyfikowaną specjalistką pomocy psychologicznej dla par. Przez piętnaście lat mojej pracy, spotkałam na swojej drodze wiele małżeństw, które nie potrafiły znaleźć rozwiązania dla kryzysu, który wkradał się do ich relacji. Brak rozmowy, konflikty i wzajemne niezrozumienie, nie dawały partnerom cienia nadziei na poprawę sytuacji w związku. Dzięki procesowi terapeutycznemu uczymy się odpowiedniej komunikacji, pracujemy nad zrozumieniem swoich potrzeb, a także staramy się poznać i zrozumieć potrzeby naszego partnera. Podczas sesji nazywamy emocje, omawiamy konflikty i staramy się dotrzeć do ich źródła. Pracujemy także nad nałogami i na nowo, krok po kroku, budujemy związek, który chcieliśmy spisać na straty. Jako terapeutka z wieloletnim stażem, doskonale zdaję sobie sprawę, że terapia par online jest nowością, która może nasuwać wiele pytań. W razie jakichkolwiek wątpliwości służę swoją osobą podczas konsultacji, Aleksandra Jurek.

X